Oferty pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

O firmie Krannich Solar

Od 1995 roku Krannich Solar jest silnym partnerem dla instalatorów fotowoltaicznych, oferując wszystko, co napędza fotowoltaikę: solidne doradztwo, skuteczną logistykę i asortyment produktów i systemów do wytwarzania energii słonecznej najważniejszych marek w branży. Z rosnącym udziałem w rynku światowym jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów systemów fotowoltaicznych. Nasza grupa zatrudnia na całym świecie ponad 1.000 osób. 29 własnych oddziałów zaopatruje klientów w prawie wszystkich krajach świata.

Poszukujemy utalentowanych i zaangażowanych pracowników!

Cenisz w pracy różnorodność i jesteś gotów na nowe wyzwania? Jeśli tak, to pomyśl o kontynuacji i rozwoju swojej kariery zawodowej w naszej firmie. Poszukujemy aktualnie odpowiedniego kandydata do wzmocnienia zespołu w naszym biurze w Złotnikach kolo Poznania.

Location

Krannich Solar Sp z o.o.
YouNick Technology Park
Złotniki
ul. Krzemowa 1
62-002 Suchy Las

Zakres obowiązków

  • Wsparcie i rozwój klientów istniejących, a także pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • Tworzenie ofert, sprawdzanie i przekazywanie zamówień do realizacji

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy, utrzymywanie dobrych relacji z klientem

  • Budowanie długofalowych relacji z klientam

  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych

  • Badanie potrzeb klientów oraz oferowanie dedykowanych produktów

Profil kandydata

  • Co najmniej średnie wykształcenie, mile widziane ukończone studia wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w komunikacji międzynarodowej

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, wysokie umiejtności komunikacyjne, umiejtność pracy w zespole

  • Kreatywne nastawienie do sprzedaży

  • Umiejętnośc analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się

  • Otwartość oraz pozytywne nastawienie do ludzi

Zainteresowany/-a? Zapraszamy do nas!

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres E-Mail:

HRnoSpam[at]pl.krannich-solar.com

Czy masz jeszcze jakieś pytania?
Nasz zespół chętnie na nie odpowie.