Oferty pracy

Specjalista ds. logistyki

O firmie Krannich Solar

Od 1995 roku Krannich Solar jest silnym partnerem dla instalatorów fotowoltaicznych, oferując wszystko, co napędza fotowoltaikę: solidne doradztwo, skuteczną logistykę i asortyment produktów i systemów do wytwarzania energii słonecznej najważniejszych marek w branży. Z rosnącym udziałem w rynku światowym jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów systemów fotowoltaicznych. Nasza grupa zatrudnia na całym świecie ponad 1.000 osób. 29 własnych oddziałów zaopatruje klientów w prawie wszystkich krajach świata.

Poszukujemy utalentowanych i zaangażowanych pracowników!

Cenisz w pracy różnorodność i jesteś gotów na nowe wyzwania? Jeśli tak, to pomyśl o kontynuacji i rozwoju swojej kariery zawodowej w naszej firmie. Poszukujemy aktualnie odpowiedniego kandydata do wzmocnienia zespołu w naszym biurze w Poznaniu.

Location

Krannich Solar Sp z o.o.
YouNick Technology Park
Złotniki
ul. Krzemowa 1
62-002 Suchy Las

Zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja działań związanych z transportem, magazynowaniem, dystrybucją oraz realizacją zamówień

  • Zarządzanie procesami logistycznymi, w tym optymalizacja kosztów i czasu dostaw

  • Współpraca z dostawcami i klientami w celu zapewnienia terminowej realizacji zleceń

  • Nadzór nad stanem magazynowym oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów

  • Analiza danych logistycznych i raportowanie wyników

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. logistyki

  • Znajomość procesów logistycznych, w tym transportu, magazynowania oraz dystrybucji

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do podjęcia decyzji w sytuacjach kryzysowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Zainteresowany/-a? Zapraszamy do nas!

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres E-Mail:

HRnoSpam[at]pl.krannich-solar.com

Czy masz jeszcze jakieś pytania?
Nasz zespół chętnie na nie odpowie.