VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

OBCHODNÍ ŘEDITEL

Český trh se solární energií roste a my také.
Abychom posílili náš tým, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici sales internal.

O SPOLEČNOSTI KRANNICH SOLAR

Od roku 1995 je společnost Krannich Solar silným partnerem pro fotovoltaické instalační firmy a nabízí vše, co posouvá fotovoltaiku vpřed: dobré poradenství, efektivní logistiku a jeden z předních světových sortimentů produktů a systémů pro výrobu solární energie. S rostoucím podílem na celosvětovém trhu je tato vlastníkem řízená společnost jedním z předních velkoobchodníků s fotovoltaikou. Skupina společností zaměstnává více než 600 lidí po celém světě. Vlastních 25 dceřiných společností zásobuje zákazníky téměř ve všech zemích světa. Působíme po celé České republice, ale kanceláře máme v Brně. Tam sídlíme již 14 let a máme aktuálně více než 50 kolegů a kolegyň.

Naší společnou vizí je 100% nasazení pro 100% obnovitelnou energii.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Pomůžete externímu obchodníkovi dotáhnout rozjednanou zakázku do úspěšného konce (a to nejen administrativně.)
  • Budete aktivně udržovat vztahy se současnými zákazníky, kteří jsou rozděleni podle regionů (v rámci ČR/SR). Každý obchodník i jeho podpora se starají o své portfolio větších či menších zákazníků (jedná se o firmy, ne koncové zákazníky.)
  • Telefonicky i prostřednictvím e-mailu se na Vás budou obracet zákazníci se svými poptávkami a dotazy, takže se musíte cítit silní v komunikaci.
  • Budete samostatně vytvářet, upravovat a sledovat nabídky, a také spoluodpovídat za cenotvorbu.
  • Podklady budete zpracovávat v našem interním systému.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Krannich Solar s.r.o.

Trnkova 119E
Brno 628 00,
Česká Republika

TYP ÚVAZKU

Plný úvazek

POŽADUJEME:

  •  Pokud už v tuto chvíli máte zkušenosti na obdobné pozici, nebo na pozici obchodníka, tak je to Vaše velká výhoda.
  • Jste přirozeně zvědaví, téměř bez problému se zvládnete zorientovat v nové situaci a umíte rychle vymyslet efektivní řešení nenadálých situací.
  • Rádi pracujete v týmu, nevadí Vám komunikace na dálku.
  • Zvládáte plnit předem definované cíle, jste orientovaní na výsledek.
  • Umíte dobře formulovat své myšlenky a nápady.
  • Máte minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou.
  • AJ ovládáte na komunikativní úrovni.
  • Uživatelsky umíte používat MS Office.

NABÍZÍME:

  • Poskytujeme stravenkový paušál.
  • Nabízíme dovolenou 25 dní.
  • Nově jsme pro naše firemní sportovce zařídili MultiSport kartu.
  • Po 2 letech u nás se dovolená zvyšuje na 30 dní a máte také možnost využít příspěvek na životní nebo penzijní pojištění.
  • Jsme pyšní na neformální firemní kulturu, kterou jsme si vybudovali. Vážíme si také otevřenosti a ploché firemní hierarchie.
  • V kanceláři máme k dispozici kávu.
  • Jsme pet friendly.
  • Máme pravidelné firemní teambuildingy (rádi sportujeme!)
  • Flexibilní pracovní doba, možnost částečného HO.
  • Pracovat budete v nových kancelářích v Brně - Líšni s možností parkování.

ZAUJALI JSME VÁS?

Pak se nemůžeme dočkat, až se s vámi setkáme!

Zašlete nám prosím svou obsáhlou žádost s informacemi o nejbližším datu nástupu a očekávaném platu.

Máte nějaké další otázky?
Náš tým vám je rád zodpoví.

Pošlete svou žádost a CV na m.kuchtickovanoSpam[at]cz.krannich-solar.com